Сонячна Одеса: зона розваг для всієї родини

Пам’ятки Одеси – це її обличчя, та одяг, по якій зустрічають. І напевно, тому що місць для відвідування так багато, туристи люблять цей морський місто, гордо розкинувши свої крила-райони по узбережжю. В першу чергу, Одеса – зона розваги, де можна знайти краси на будь-який смак – від палаців і унікальної архітектури до музеїв і парків для відпочинку.
Тут буквально все дихає красою, наповнює вас теплом і освіжає морським бризом. Перераховані нижче розваги «7 морів» (гостьовий будинок) рекомендує відвідати кожному від малого до великого.

Найяскравіші пам’ятки Одеси: палаци і музеї

Лише деякі міста можуть похвалитися такою великою колекцією палаців:

  • Пройдіться по Приморському бульвару до кінця – і ви вийдете до Воронцовського палацу і колонаді, створені архітектором Боффо, чиї шедеври досі вражають своєю грандіозністю і розмахом.
  • Загляньте в Одеський будинок вчених, раніше колишній Палацом графів Толстих.
  • Одеський історико-краєзнавчий музей раніше був Палацом Новикова. Не обманюйте себе простим зовнішнім виглядом – зайдіть усередину, і ви переконаєтеся, що перше враження оманливе!
  • А від Шахського палацу, в якому колись жив справжнісінький побіжний перський шах, у вас просто дух захопить!

А тепер варто згадати про пам’ятки Одеси, без яких вигляд город не був би повним:

 • Одеський оперний театр вважається другим за красою в світі після Ла-Скали.
 • Потьомкінські сходи, що складається з 192 ступенів (ми не впевнені, що їх саме 192 – радимо вам порахувати самостійно, адже це те, що повинен зробити кожен турист!), Змусить вас пробігтися, немов дитина, по її широким ступенями. До речі, колись сходинок було 200, але в зв’язку з розширенням вулиці в підніжжя довелося прибрати 8 сходинок. Тут часто проводяться різні громадські заходи, а на свята можна спостерігати яскраві феєрверки.
 • На площі Остапа Бендера (одесити явно перебільшили, вибравши слово «площа» – всього-то 2 метри в діаметрі!) Розташувався «12-й стілець».
 • Загляньте в «Сад скульптур» біля літературного музею – там ви знайдете героїв анекдотів, сатирика Михайла Жванецького, Рабиновича, пам’ятник Одесі-мамі і багато іншого, що є відображенням гумору і колориту одеситів. До речі, глянувши на Дюка де Рішельє на початку Потьомкінських сходів, не забудьте розглянути його зменшену копію в саду – його переодягли в джинси, а Одесу на глобусі винесли в окремий материк.Сонячна Одеса – зона розваги в будь-який час доби для будь-якого віку! Причому, пам’ятки володіють не меншим гумором, ніж живуть тут люди.

  Інша Одеса: відпочинок для дітей в луна-парку і аквапарку

  І для дітей не забуває Одеса: відпочинок для дітей вийде дуже насиченим, якщо ви зводите своє чадо в Луна-парк, що знаходиться в парку Шевченка. Тут ви зможете помилуватися красивим видом на море, сидячи на тінистій алеї і поїдаючи морозиво. А потім просто прокотитеся на найвищому в Україні колесі огляду – «Південна Пальміра».
  Наскільки ж різноманітна Одеса – відпочинок для дітей обіцяє бути не нудним, так як на пляжі Ланжерон розкинувся аквапарк «Немо», де кожен бажаючий зможе поплавати з дельфінами і помилуватися на їх виступ разом з морськими котиками.

  Активний відпочинок Одеса рекомендує проводити на пляжах – тут вам і катамарани, і скутери, і «банани», і прогулянки на яхті. А якщо ви не боїтеся екстриму і хочете відкрити для себе щось нове, активний відпочинок Одеса може запропонувати у вигляді підводного музею (пляж Ланжерон), кайт і віндсерфінгу.

  Які б ви не вибрали розваги «7 морів» привітно відкриває свої двері перед кожним гостем міста, пропонуючи кращі апартаменти в 70 метрах від морського пляжу!