Хтось приїжджає до Одеси за яскравими вогнями дискотек і гуляннями до ранку в безлічі кафе і ресторанів, багато з яких працюю цілодобово. Але любителі активного відпочинку шукають зовсім іншого, і для них Одеса підготувала безліч варіантів:

  • Оренда яхти. Морський бриз, бризки від розсікає хвилі і келих іскристого шампанського, піднятий в західних променях сонця … Ви можете організувати свою другу половинку саму незабутню прогулянку по Чорному морю на яхті з різною місткістю.
  • Серфінг. Для того щоб отримати гострі відчуття і викупати в море досить освоїти серфінг. В Одесі ви навчитеся підкорювати норовисті хвилі, злітаючи на гребінь одним рухом. Є спеціальні серфінг-школи, що пропонують навчання і спорядження.
  • Велосипед. В Одесі прокладена дуже довга Траса Здоров’я, що тягнеться уздовж узбережжя. На одному з пляжів ви можете взяти напрокат велосипед або самокат, і покататися, милуючись морськими видами.
  • Пірнання з аквалангом. Відносно новий вид активного відпочинку, що дозволяє вам не тільки розглянути красу підводного світу, але навіть відвідати підводний музей, де на вас суворо подивиться Вождь пролетаріату і може навіть гавкне охороняє його пес.Кожен знайде в Одесі заняття до душі, але одне безсумнівно – ви просочитеся морським духом, нагодовані теплотою сонця і ввібрав той позитив, який незмінно дарує своїм гостям Перлина біля моря!