Відпочинок з дітьми: Одеса пропонує найцікавіші місця!

Головним розважальний центр (Одеса) для юних роками і душею людей – це луна-парк, який знаходиться в парку Шевченка. Він працює цілий рік і розташований дуже зручно – майже в центрі міста, де відкривається прекрасний вид на море. Тут ви знайдете прекрасний відпочинок з дітьми: Одеса пропонує найбільше в Україні колесо огляду під назвою «Південна Пальміра».

Тут же розташовуються і інші атракціони – каруселі для малюків, машинки, де можуть розвинути швидкість не тільки дітки, а й дорослі (а які веселі зіткнення!); і, звичайно, куди ж без американських гірок з крутими віражами та злетами!

Також варто сказати, що практично всі місця розваги для дітей в Одесі розташовані неподалік від затишних кафе і ресторанів, де дорослі можуть спокійно відпочивати, поки їх чада розважаються на дитячому майданчику – багато власників передбачили можливість сімейного відпочинку, доповнивши громадські заклади майданчиками, де за дітьми навіть можуть доглянути спеціально найняті виховательки.

Дитячий розважальний центр: Одеса, Аркадія, аквапарк

Люди, що приїжджають в літній сезон хочуть не тільки викупатися в море, а й отримати задоволення від водних гірок – це вам може запропонувати дитячий розважальний центр: Одеса, Аркадія, в 30 метрах від берега моря.
Якщо ви не хочете йти саме в цей дитячий розважальний центр (Одеса, Аркадія), можете вибратися за місто на 7км Овідіопольської дороги, де розташовується один з найбільших аквапарків країни. Тут більше 15 різних гірок для дітей і дорослих, а на території працює безліч кафе, де можна перекусити, статут після водних процедур.

Пізнавальний відпочинок для дітей в Одесі

Якщо ви хочете не тільки відпочити, а й дізнатися щось нове – зайдіть з музей Цікавою Науки. Тут для себе відкриє багато цікавого як трієчник-хуліган, так і «ботанік». Та й дорослим буде цікаво побачити деякі експерименти і їх цікаві результати.
І який же відпочинок для дітей в Одесі буде повним, якщо не поласувати смачним шоколадом? У центрі міста розташувалася «Львівська мануфактура шоколаду», тут же неподалік є і музей шоколаду, де ви зможете побачити незвичайні і дивовижні фігурки (шоколадні, звичайно ж!), Створені талановитими майстрами України! Не забудьте зазирнути в «Chocolate Handmade» – тут теж знайдеться чимало корисного і цікавого.

До речі, неподалік від театральної перлини (театр Опери та Балету), знаходиться унікальний музей «У баби Уті», де дитячий відпочинок (Одеса) пройде дуже весело і забавно для всієї родини: тут представлені воскові фігури відомих персонажів дитячих і дорослих фільмів і мультфільмів. Вашій дитині точно буде цікаво сфотографуватися із справжнісінькою принцесою Фіоною, постояти поруч з Гаррі Поттером або побудувати пики поруч зі Шреком.

Дитячий відпочинок: Одеса запрошує в зоопарк!

Жоден відпочинок з дітьми Одеса не дозволить провести без головної події – зустрічі з дикими тваринами, надійно захищеними від контактів з людьми. Майже всі представники фауни знаходяться у вольєрах – іноді доглядачі зоопарку випускають погуляти флегматичних фламінго або неквапливих пеліканів прямо на доріжки, де ходять відвідувачі.
Правильний дитячий відпочинок Одеса вважає за потрібне доповнити походом в акватераріум (поруч із зоопарком), де вам, правда, доведеться придбати додатковий квиток. Але ви точно не пошкодуєте про настільки малою витраті – тут вам і крокодили, і рідкісні риби з усього світу і навіть ледачі пітони в півметра товщиною!

Розважальний центр: Одеса, «Немо», Ланжерон

Якщо ви хочете не тільки поплавати в басейні, але і попустувати з дельфінами, вам знадобитися особливий розважальний центр – Одеса, Ланжерон, дельфінарій «Немо».
Як бачите, відпочинок для дітей в Одесі дуже різноманітний і цікавий – тут знайдуться цікаві місця для всієї родини.